33028, м. Рівне, вул. Замкова, 22А, тел./факс: (0362) 22-42-80, e-mail: rivnejust@mail.rv.ua
Графік роботи: пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45,сб, нд - вихідні дні. Обідня перерва з 13:00 до 13:45

  Постановою  Кабінету Міністрів України  від  26 листопада 2008 року  № 1040 було затверджено "Загальне положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації".

    Роз'яснення стосовно застосування затвердженого цією постановою Положення  діяльності юридичної служби міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, урядового органу в системі міністерства та його територіальних (місцевих, регіональних) органів, місцевих державних адміністрацій (далі - орган виконавчої влади), а також підприємства, установи та організації  здійснює Міністерство юстиції України крім того Міністерство юстиції наділено низкою повноважень щодо координування роботи юридичних служб.

   Міністерствам, іншим центральним і місцевим органам виконавчої влади, державним підприємствам, установам та організаціям необхідно розробити та затвердити комплекс заходів, спрямованих на підвищення якості роботи юридичних служб, зокрема щодо проведення юридичної експертизи проектів нормативно-правових актів та їх ґрунтовного редакційного опрацювання. З питань організації та проведення правової роботи юридична служба керується актами Мін'юсту.

 
 

  Данилюк Степан Іванович

Начальник управління

ДЕКЛАРАЦІЇ керівництва Головного управління юстиції у Рівненській області  за 2013